
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| ET | 25 |
| PCD | 112 |
| Діаметр колеса/диска | 20" |
| Діаметр ступичного отвору | 66.6 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Призначення | Легкові |
| Стан | Новий |
| Тип | Литий |
| Ширина диску в дюймах | 9.0 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Dia | 66,6 |
| Виліт ET | 25 мм |
| PCD 1 | 112 |
| Мoдель | CT-1388 |
| Посадковий діаметр диска | 20" |
| Колір | BM |
- Ціна: 8 064 ₴
- В наявності 4 од.
- Код: 27772
Литі диски Диск CT-1388 9x20 5x112 ET25 DIA66.6 BM
8 064 ₴
- +380 (93) 000-05-43Отдел продаж
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
