
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| ET | 45 |
| PCD | 114.3 |
| Діаметр колеса/диска | 17" |
| Діаметр ступичного отвору | 67.1 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Призначення | Легкові |
| Стан | Новий |
| Тип | Литий |
| Ширина диску в дюймах | 7.0 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Dia | 67,1 |
| Виліт ET | 45 мм |
| PCD 1 | 114,3 |
| Мoдель | HY-125 |
| Посадковий діаметр диска | 17" |
| Колір | BMF |
- Ціна: 4 727 ₴
- В наявності 4 од.
- Код: 19867
Литі диски Диск HY-125 7x17 5x114.3 ET45 DIA67.1 BMF
4 727 ₴
- +380 (93) 000-05-43Отдел продаж
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
