
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Toyota |
| ET | 39 |
| PCD | 114.3 |
| Діаметр колеса/диска | 17" |
| Діаметр ступичного отвору | 60.1 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Призначення | Легкові |
| Стан | Новий |
| Тип | Литий |
| Ширина диску в дюймах | 7.0 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Dia | 60,1 |
| Виліт ET | 39 мм |
| PCD 1 | 114,3 |
| Мoдель | TOYOTA CT2352 |
| Посадковий діаметр диска | 17" |
| Колір | BMF |
- Ціна: 5 084 ₴
- В наявності 4 од.
- Код: 16032
Литі диски Диск TOYOTA CT2352 7x17 5x114.3 ET39 DIA60.1 BMF
5 084 ₴
- +380 (93) 000-05-43Отдел продаж
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
